Організаторам

Харчування:

Час роботи трапезної з 8:00 до 20:30.
Харчування НЕ ВХОДИТЬ у вартість проживання.
Харчування можливо вибрати з меню або замовити комплексний варіант. З детальнішою інформацією про харчування Ви можете ознайомитися на сайті. Харчування по комплексному меню узгоджується не пізніше 7 днів до заїзду групи. Комплексне харчування не надається для групи менше 10 чоловік. Оплата комплексного харчування відбувається централізовано, через організатора семінару (до заїзду – по передоплаті або в день заїзду разом з розрахунком за проживання).

Заїзд і розселення:

Час заїзду: з 14:00.
Час виїзду: до 10:00.
Ранній заїзд/пізній виїзд можливий тільки за наявності вільних номерів.
У разі раннього заїзду, гостям надається місце, де можна залишити речі до заселення в номери.

Зал для практик:

Зал може розмістити до 50 чоловік – це максимальне, комфортне розміщення для зайняття йогою. У разі проведення лекцій і бесід можливе розміщення до 80 чоловік.
Порядок оплати і бронювання готелю, харчування, проживання, графік зайняття:
1. Організатор доносить до гостей правила проживання в ретритном центрі “Янтри” (РЦ “Янтри”) і відповідає за дотримання правил техніки безпеки в залі для практик і правил проживання в РЦ “Янтри”.
2. Бронювання відбувається в електронній формі шляхом письмового підтвердження кількості заявлених номерів по електронній пошті.
3. Бронювання вважається активним у разі отримання від Організатора грошового переведення на рахунок готелю :
– 20% вартості заброньованих номерів, протягом 5 банківських днів після підтвердження
– 50% вартості заброньованих номерів, за 30 календарних днів до дати заїзду групи.

У разі несвоєчасної оплати, бронювання автоматично знімається, крім випадків, коли погоджені інші умови внесення передоплати.
1. За 14 днів до заїзду групи, організатор повинен підтвердити (лист на е- mail співробітника РЦ “Янтри” з копією на yantry.hotel@gmail.com) кількість учасників семінару.
2. Ануляція заброньованих номерів приймається тільки у письмовій формі (лист на електронну пошту співробітника РЦ “Янтри”, з копією на е- mail: yantry.hotel@gmail.com). Ануляція бронювання без штрафних санкцій можлива не пізніше ніж за 30 днів до заїзду групи. У разі ануляції/змін бронювання в строк менш ніж 30 днів до дати заїзду, передоплата не повертається. У разі “не заїзду”/ “плаваючих” виїздів/заїздів кого-небудь з учасників передоплата не повертається.
3. Розселенням групи займаються організатори. Списки розселення учасників мають бути погоджені до заїзду групи. Дуже рекомендуємо доносити до учасників організаційну частину заздалегідь (інформацію про розселення, програму заходів, а також правила проживання в ретритном центрі тощо).
4. Організацією трансферу Ясиня-Драгобрат займаються організатори або учасники самостійно. Адміністрація РЦ “Янтри” не несе відповідальності за дії перевізників.
5. Графік заходів на семінарі має бути погоджений з адміністрацією комплексу завчасно до заїзду групи. (У нас паралельно може проходити до 3х семінарів і, дуже часто, ми не маємо можливості поміняти час зайняття в залі після заїзду групи.)

Заходи, які проводяться в РЦ “Янтри” на комерційній основі для гостей, що не є учасниками семінару, мають бути обумовлені і погоджені на окремих умовах з адміністрацією. (Додатково обговорюєтся плата за повну або часткову участь гостей в семінарі