Техніка безпеки при відвідуванні залy для практик

1. Усі заходи і зайняття в залі для практик, далі залу, проводяться під керівництвом інструктора і згідно з розкладом встановленому адміністрацією готелю. Відвідування залу поза розкладом має бути погоджене з адміністрацією.
2. При проведенні групового і індивідуального зайняття інструктор керується тим, що відвідувачі не мають протипоказань для зайняття фізичною культурою.
3. Усім, що займається рекомендується надати інструкторові довідку від лікаря з інформацією про стан здоров’я, про протипоказання і можливі обмеження фізичного навантаження і рекомендаціями по можливому і допустимому фізичному навантаженню при зайнятті фізичною культурою.
4. Гість, що займається в залі підтверджує, що він не має медичних протипоказань для зайняття фізкультурою, спортом і несе повну персональну відповідальність за своє здоров’я і медичне забезпечення.
5. Діти і підлітки до 18 років відвідують зайняття тільки у присутності батьків. Батьки дітей і підлітків до 18 років несуть повну відповідальність за здоров’я і дотримання техніки безпеки своїми дітьми під час відвідування залу.
6. При відвідуванні залу інструктор зобов’язаний ознайомити тих, що займаються із справжніми правилами під розпис з вказівкою дати.
7. Гості, що займаються у залі, несуть повну відповідальність за збереження їх особистих і цінних речей.
8. Гості, що займаються у залі, зобов’язані дотримуватися і підтримувати чистоту в залі і особисту гігієну, громадський порядок і загальноприйняті норми поведінки, поводитися шанобливо по відношенню до інших відвідувачів залу, уважно слухати інструктора, точно виконувати його рекомендації.
9. Усі відвідувачі залу зобов’язані в обов’язковому порядку прибирати за собою місце зайняття спортивні снаряди, спеціальне устаткування і інвентар, тренувальний одяг.

ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ:

1. Відвідувати заняття дітям і підліткам до 18 років без дозволу/нагляду батьків.
2. Використовувати парфуми та інші речовини з різким запахом.3. Запізнюватися на заняття більш ніж на 10 хвилин з початку тренування.
4. Вживати їжу, роспивати спиртні напої, жувати гумку під час тренування.
5. Знаходитися у залі в верхньому одязі, займатися у взутті.
6. Самостійно вмикати і вимикати музичну апаратуру, присторої температурного режиму, відкривати і зачиняти вікна, використовувати розетки для підключення електричних пристроїв, заряджати мобільні телефони, регулювати будь які інженерно-технічне обладнання, пересувати меблі.
7. Сперечатися та створювати конфлікт з інструктором та іншими відвідувачами залу.
8. Приходити на заняття у стані алкогольного спяніння, наркотичного опяніння чи при наявності залишкового похмілля.  Вживати та розповсюджувати алкогольні та наркотичні речовини, медичні засоби, палити на територіх будівлі.
9. Відвідувати заняття при наявності ознак гострого або хронічного, інфекційного або шкіряного захворювання, також у період загострення хронічного захворювання або травм. Займатися при поганому самопочутті або на початку захворювання.
10. Говорити по мобільному телефону під час заняття.
11. Знаходитися у залі зі зброєю, приносити у зал легкозаймисті та вибухові речовини.