Як дістатися

Ретритний центр Янтри знаходиться у Закарпатті, на гірськолижному курорті Драгобрат.

Найближчий до Янтр населений пункт - смт Ясіня (Закарпатська область). Від залізничної станції Ясіня до Янтр Ви зможете замовити підйом на гору (12 км) на позашляховику. Усі контакти Вам з радістю нададуть наші адміністратори.

Нижче пропонуємо варіанти, як доїхати до смт Ясіня. 

Поїзд
- Із Києва і Львова до станції Ясіня ходять прямі поїзди (Київ-Рахів: поїзд №357 через Вінницю, Хмельницький, Тернопіль; Львів-Рахів: поїзд №606 через Івано-Франківськ).
- Альтернатива – будь-який поїзд до Івано-Франківська, і звідти трансфер мікроавтобусом (приблизний час у дорозі - 2 години) до залізничної станції Ясіня.

Ми допоможемо Вам з контактами водіїв у Івано-Франківську і за необхідності проконсультуємо, як дістатися, по телефону.

Автомобіль
В Ясіня Ви зможете лишити своє авто на паркінгу з охороною безпосередньо перед виїздом на Драгобрат. Вартість паркінгу - 20-25 гривень за добу. Якщо у Вас позашляховик, і є досвід підйому на Драгобрат, Ви зможете запаркувати авто прямо біля нашого ретритного центру.

Автобус до автостанції Ясіня
Рейсові автобуси до станції Ясіня відправляються з Києва, Івано-Франківська, Одеси, Чернівців, Ужгорода і Мукачева. З розкладом регулярних рейсів можна ознайомитися на zabytki.in.ua чи bus.com.ua. Під час гірськолижного сезону з’являються додаткові рейси від приватних перевізників із Івано-Франківська, Тернополя і Львова.

Координати:
Драгобрат, Ясіня, Рахівський район, Закарпатська область, Україна
Координати для GPS: 48°14'35.00"N 24°14'33.00"E (48.243056, 24.242500)