Правила проживання в ретритном центрі “Янтри”

 1. Дані правила регламентують проживання Гостей в ретритном центрі “Янтри”, далі Комплекс, і є обов’язковими для виконання.
 2. Розміщення Гостя в комплексі здійснюється по пред’явленню гостем документу, який підтверджує його особу і 100% оплату проживання Гостя або групи гостей за увесь період проживання.
 3. Оплачуючи послуги, Гість погоджується з цими правилами і зобов’язується їх виконувати.
 4. Час заїзду – з 14: 00, час виїзду – до 10: 30, щодня.
 5. Усі питання, пов’язані з проживанням і знаходженням Гостей на території комплексу мають бути адресовані Адміністраторові комплексу. Контактний телефон адміністратора вказаний на інформаційному стенді Комплексу.
 6. При проживанні в Комплексі Гостям доступні наступні приміщення загального користування : практик хол, йога зал, Fito Cafe, трапезна.
 7. Користування йога залом регламентоване документом “Техніка безпеки при відвідуванні залy для практик“.
 8. Зайняття йогою і іншими практиками не входить у вартість проживання в Комплексі.
 9. Трапезна працює з 8: 30 до 20:00
 10. Гостям не дозволяється заходити на кухню. У разі виникнення питань слід звернутися до адміністратора або обслуговуючого персоналу кухні.
 11. У внутрішніх приміщеннях комплексу заборонено ходити у взутті. Його слід залишати в спеціально відведеному місці в холі комплексу. У приміщеннях комплексу рекомендуємо використати домашнє взуття.
 12. На території комплексу строго забороняється паління і використання відкритого вогню (свічки, арома-лампы, пахощі, туристичні пальники, піротехніку).
 13. На території комплексу і в номерах строго забороняється використання електронагрівних приладів (електрочайники, електрокип’ятильники, обігрівачі).
 14. У номерах заборонено розпивати спиртні напої.
 15. Виносити їжу і напої з трапезної заборонено.
 16. Приймати їжу і зберігати швидкопсувні продукти харчування в номерах Комплексу заборонено.
 17. Під час відсутності Гостей в номері вікна і балконні двері мають бути закриті. Освітлювальні прилади вимкнені.
 18. Заборонено сідати на радіатори опалювання, а так само закривати їх речами, постільним приладдям тощо.
 19. Постільне приладдя та інше майно комплексу що знаходиться в номерах (ковдри, подушки, пледи, покривала, рушники тощо) заборонено виносити з номера. Гості несуть відповідальність за збереження майна наданого Комплексом Гостям для особистого користування.
 20. У разі псування або втрати майна комплексу з вини Гостя вартість майна підлягає компенсації Гостем згідно з внутрішнім прейскурантом Комплексу.
 21. Гірськолижне і сноубордическое спорядження дозволено зберігати тільки в спеціально обладнаному приміщенні (Ski – room).
 22. Адміністрація комплексу не несе відповідальність за особисті речі Гостей, залишені в приміщеннях загального користування (трапезна, зал для практик, хол, Fito Cafe тощо).
 23. Гості зобов’язані поважати особистий простір інших гостей і працівників комплексу, а так само дотримуватися особистої гігієни.
 24. У разі порушення правил Гостем або групою Гостей, за рішенням адміністрації Комплексу порушник підлягає виселенню з комплексу. Оплата, внесена за проживання Гостя в комплексі, не повертається.
 25. У зв’язку з тим, що Комплекс знаходиться у високогірній місцевості, можливі перебої постачання електрикою і доступом в інтернет з незалежних від Комплексу причин (погодні умови, аварії мереж і тому подібне). Персонал комплексу робить все від нього залежне, щоб ці перебої були зведені до мінімуму.
 26. Адміністрація комплексу не несе відповідальності за псування електропобутових приладів і електронної техніки, що сталася в результаті коливань напруги в електричній мережі або перебоїв в електропостачанні тих, що сталися з незалежних від Комплексу причин.
 27. Адміністрація Комплексу не займається організацією трансферів і не надає транспортні послуги в тому або іншому вигляді. Адміністрація Комплексу може порекомендувати контакти перевізників, але не несе ніякої відповідальності за дії перевізників.