Новий рік 2018, 30.12-08.01

Програма новорічних свят в Янтрах

Новорічні свята, святі дні або святки – період глибокої трансформації, який знаменується народженням нового Сонця і нового життя, початком нового циклу, переходу у новий час. Ми запрошуємо вас розділити цей чарівний момент оновлення з нами, і зустріти новий сонячний рік в Янтрах - на висоті 1400 метрів, серед казкових Карпатських пейзажів, в урочищі Драгобрат, у незабутній атмосфері свята для душі і тіла.

В програмі новорічної  і різдвяної вечірки в Янтрах – святкове дійство. Ми вшануємо новонароджене Сонце святковою вечерею із дванадцяти страв, згідно давній традиції, запальною етно-вечіркою за участю аутентичного гуцульського гурту "Відлуння Карпат", колективним виконанням священних танців - аркану та гуцулки - навколо святкового вогнища, під звуки трембіти, спогляданням зоряного неба та урочистою дискотекою. Наразі простір Янтр цілком безалкогольний і призначений для справжніх веселощів.


Проте музична програма в Янтрах не обмежується лише традиційною і етно-тематикою, а тому запрошуємо наших гостей на ambient вечірку 4го січня, за участю таких виконавців, як SCHE, Werner та Lonely man - чудова нагода поринути у космічний макро- та мікро-світ звуків і пережити нові святкові одкровення ефіру.

До Різдва ми раді запропонувати, звичайно ж, гуцульські колядки, адже давні різдвяні традиції збереглися тут якнайбільше, і святкову різдвяну вечерю у теплій сімейній атмосфері Янтр, а також співанки, співаночки, подарунки і подаруночки.

Для діток у нас працює дитяча лижна школа. Янтри знаходяться на відстані 15 метрів від найкращого учбового схилу на Драгобраті.

Також для діточок віком від 6ти років у нас є щоденні заняття святкової програми - анімаційна студія працюватиме над створенням мультику "Коляда", художня студія виготовлятиме святкові листівки та гірлянди, а у майстерні подарунків дітки можуть зробити янголів, японські кулі темарі, сплести мандали з ниток або зваляти з вовни песика - символ нового 2018 року. Також для дітей плануються заняття з ліплення і майстер-класи з виготовлення святкового печива і пряників. Дорослі можуть також приєднатися до дитячих занять, з метою підтримати творчість своїх діток або відчувши поклик своєї внутрішньої дитини.

Якщо ваші дітки молодші 6ти років, ми надамо вам послуги вихователя для дітей молодшого віку.

Для дорослих пропонуємо щоденні заняття з йоги і різні види масажу, щоб підтримати тіло у процесі катання та новорічного оновлення. А також консультації ведичного астролога - можливість зазирнути у тонкі процеси душі, та чайні церемонії - безцінні моменти краси і тиші.

Усі наші новорічні пропозиції розраховані на 10 днів і 9 ночей (30 грудня - 8 січня).
Пакет “Красне Сонце”
Наш базовий новорічний пакет:
- проживання
- харчування (сніданок і вечеря)
- ранкові заняття з йоги.

Вартість пакету «Красне Сонце» - 13500 гривень.
Пакет можна придбати в двох варіантах – проживання в номерах головної будівлі готелю (13500 гривень) і проживання в хостелі (10900 гривень).

Пакет “Ясний Місяць”
Розширений базовий пакет з wellness ухилом. Окрім базових проживання, харчування (сніданок і вечеря), і ранкових занять з йоги, ми пропонуємо нашим гостям курс із чотирьох масажів (класичний масаж спини, масаж ніг, тайський та стоун масаж), і щоденні вечірні заняття з йоги, направлені на глибоке розслаблення. Також ви отримаєте консультацію ведичного астролога, котрий визначить вашу психо-фізичну конституцію (пракриті), згідно з аюрведою, і надасть рекомендації з харчування та інших важливих аспектів буття.

Пакет доступний тільки в одному варіанті – проживання в головній будівлі готелю, вартість пакету «Ясний Місяць» - 16500 гривень.

Пакет “Дрібні зорі”
Розширений базовий пакет для дітей від 7 до 13 років. Проживання, триразове харчування, ранкові заняття з йоги, щоденна дитяча лижна школа та інші розвиваючі заняття - валяння з вовни, ліплення, майстерня подарунків, анімаційна студія, підготовка святкової різдвяної програми, в якій наші юні гості зможуть не тільки проявити свої таланти, але й відкрити в собі нові. Пакет ідеально підходить для дітей, котрі хочуть проводити час окремо від батьків - діти перебувають під постійним наглядом кураторів, з 8.00 до 19.00.
Янтри знаходяться на відстані 15 метрів від найкращого учбового схилу на Драгобраті, і це безумовна перевага нашої лижної школи, а також – наші чуйні і добрі інструктори. Пакет доступний тільки в одному варіанті – проживання у головній будівлі готелю, вартість пакету “Дрібні зорі” – 16500 гривень.

Будемо раді бачити вас у нас в гостях і бажаємо вам щасливого нового року!